Valentínsky špeciál #1 - ItaSasu

10. července 2017 v 14:41 | monn♥ |  anime
Shipp: Itachi x Sasuke, náznak SasuDei (Naruto)
Writer's note: Valentín je už dávno fuč, ale co. Tehdy jsem ještě blog neměla. První čast, párem je ItaSasu. Pokud by se vám líbilo a chceli by ste SasuDei, klidně dopíšu. Omlouvam se za chyby, páč jsem Slovačka. Tuhle povidku jsem psala v češine (nevědela jsem, že to budu dávat na blog) a nechce se mi to přepisovat a překládat S vyplazeným jazykem Příjemne čtení

,,Šťastnej Valentín Itachi - sempai. ♥" zařvalo asi to nejotravnejší stvoření na světe.
,,Ah," povzdechl si Itachi ,,Tobi, ja Valentín neslavím.
,,Proč ne?!"
,,Protože....proto....." řekl lajtsky Itachi. Neměl chuť mu to vysvětlovat. Ten blb by to stejně nepochopil.
,,Protože ti dala Konan kopačky." řekl se smíchem právě příchozí Kisame.
,,Proč vytahuješ starý věci?" zeptal se Itachi s ledovým klidem.
,,Co?" zeptal se Tobi nechápavě.
,,Itachi, velký gentleman, pozval naši Konan na rande a tá ho poslala tam, kde si zajatci dávaj hodinky." řekl Kisame a oba se rozesmáli.
,,A to je kde?" zeptal se Tobi přihlouple.
,,Bože Tobi...." plácl se Kisame po čele.
,,Nechtě toho." zasičel Itachi. Z očí mu sálal vražedný pohled.
,,To bylo už dávno," pohlédl na Kisameho ,,a navíc, bylo to jen z legrácky." konstantoval Itachi.
,,Jo, a proto si pak brečel do polštáře *haha*"
,,Nech toho, teď si vymýšliš! Nic takovýho jsem nedělal! A..."
,,A?"
,,Sakra, proč se tu s váma o tom bavím? Stráta času." řekl Itachi, teď už klidně a pomalu odkráčel do svího pokoje, jenž byl na konci chodby. Zavřel se do pokoje a nehodlál tak lehce vylézt. Valentín neměl rád. Ne, že by ho nesnášel, jenom ho prostě neslavil. Neměl pro nej zmysl, v jeho očích to byl bezvýznamnej svátek.
Mezitím v Deidarově pokoji
,,Sempai, sempai!" vtrhl Tobi do pokoje.
,,Co je?" zeptal se Dei, i když jej to vlastně ani nezajímalo.
,,Víte co je dnes? Valenín!" zařval na celej pokoj.
,,Hu-ra..." Jdu se osprchovat." oznámil a hned se i vybral do koupelny. Nechápal jak může být Tobi tak detinský. Ale taky mu to občas závidel, páč byl pořád veselej a vždy bavil celé Akatsuki. Zato Dei byl tichej a nudnej. Pravdou je, že se s členy ani tak často nevídava. Všichni myslí, že je to proto, že je namyslenej, ale problém je jenom v tom, že Dei je hanblivej.
Večer
Dei zůstal zalezlí v pokoji. Tobi se někam stratil, asi šel otravovat ostatných.
*klopaní* ,,Dále." řekl Dei pohotově. Chvíli čekal, no nic. Tak se vybral ke dveřím.
,,D-dárek?" zadivil se když spatřil velkou krabici s rudou mašli. Tak to je přecijen legrácka? Kto to byl? Tobi? Pein? Hidan? Nebo? Žeby je to něco normálni? Je jen jeden způsob jak to zjistit. Dei se pokousil krabici zvednout a presunout do pokoje. Jenže byla hrozne težká.
,,Sakra....co je uvnitř?" zamrmlal si pro sebe. Nakonec se rozhodl. Pomalu natáhl ruku ke stuhe a potáhl za ní. Přišel čas otevřít samotnou krabici. Už se k tomu měl, když vtom...
,,Šťastnej Valentín Ita-" vyskočil z krabice černovlasí kluk. Dei samým překvapením upadl na zem. Nestačil se divit. Kterej blb mu poslal krabici s polonahým klukem?
,,Ehm....asi nejsem v Itachiho pokoji, že ne?" zeptal se černovlásek, kterej byl taky mírne zmaten. Meli jej přeci doručit Itachimu!
,,N-ne..." řekl Dei potichu. Nemohl se zbavit toho šoku. Častečne se mu ale ulevilo, že táhle zásilka není pro nej. Ale proč by někdo posílal Itachimu kluka, kterej má na sobě jenom trenírky? Vždyť je to padlí na hlavu, ale co jiního se dá čekat od Akatsuki.
,,Kde je Itachi?"
,,N-na konci tejto chodby. Posledné dveře....vpravo."
,,Děkuji, a promiň." řekl černovlásek a usmál se.
,,V pohode...." řekl bloňďák ještě roztřesene a pomalu se zvedl. Černovlásek se odebral do Itachiho pokoje. Nebylo zamčeno, a tak pomalu pootevřel dveře a nakoukl dovnitř. Dnes měl šťastnej den. Kromě Itachiho, ležíciho na posteli v pokoji nik nebyl. Tiše se vkradl dovnitř, zamkl a podešel k Itachimu. Spal...vypada rozkošne když spí. Po chvílce zíraní na spicí tělo, začal konat. Obkročmo si na nej sedl a začal jej jemně hladit po tváři. Itachi se začal probírat. Černovlásek jej něžne políbil na rty a téhdy Itachi otevřel oči.
,,Sasuke!" zařval ,,c-co tu deláš?" zapištel.
,,Přišel jsem za tebou Ni~san ♥ Stíska se mi." naklonil se k Itachimu obličeji co nejvíc to šlo. Chvíli mu upřene hladel do očí.
,,Šťastnej Valentín." zašepkal mu přímo do ouška, až jej zamrazilo vzrušením. Sas vědel co dělat aby Itachiho nastartoval, a taky vědel co čekat. Proto ho vůbuc nezaskočilo, když ucítil jak se mu o zadeček otíra Itachiho stopořenej ptáček. Usmál se a pomalu začal Itachimu vyzlíkat triko. Neprotestoval. Nechal Sasukeho ať si dělá co chce. Proč by mu vůbec měl bránit? Vždyť sám to chtěl. Už týdny nikoho neměl a navíc pomyšlení na sex se svím bráškou byla tá nejvíc vzrušujíci jakou kdy měl. Když už se Itachiho triko válelo na zemi, vedle postele, Sasuke se pustil do práce. Jemne přejel rukou po Itachiho vypracované hrudi. Pak se rozhodl prozkoumat ji svími rty. Jemně jej líbal na pěkně vyrysovaný bříško :3. Itachi jenom zrýchleně dýchal, ale to Sasukemu nestačilo. Chtěl víc, chtěl slyšet jeho hlasité vzdechy, chtěl slyšet jak vykřikuje pod náporen slastí, pohlcen vzrušením. Proto se rozhodl jít na to naostro. Rýchle rozepal Itachimu kalhoty a jěšte rychleji je odhodil kamsi do kouta místnosti. Nečekal zbytočne, ale rovnou se vrhl na Itachiho rozkrok svími ústy. Sasukeho ústa pohltili celou Itachiho chloubu. Itachi hlasitě vzdechl.
,,A-ah.. S-sasu-ke, p-poč-kej." snažil se mluvit skrze sví vzdechy. Sasuke nehodlál uposlechnout rozkaz. Práve naopak, ještě víc ho to nakoplo. Tempo zrýchlil. Itachi nestačil s dychem. Místností se ozývali vzdechy a výkřiky slasti. Itachi se udělal a přímo Sasukemu do pusy. Ten to však nespolikal vše. Jako správnej bráška se musel podelit a nechat také Itachiho ochutnat. Jen co Itachi otevřel pusu, Sasuke využil příležitosti a vášnivě jej políbil. Přičemž, donútil Itachiho spolikat své vlastní sperma. Téhdy jako by do Itachiho udřela vlna vzrušenosti. Zdrapil Sasukeho za pás a ztrhl jej pod sebe.
,,Celkem slušný otouto...." (otouto = mladší brat)
,,*Hehe* vždyť jsem taky trénoval." pousmál se Sasuke.
,,...ale teď je rada na mne." zlotřile se zazubil. Sasukeho mírně ztřásl, no uklidňoval se tým, že je to jeho bráško a ten by mu přeci neublížil úmyslne. Itachi začal s jemnými polibky. Stejně jako Sasuke prědtým. Předehry měl rád. Líbal svího brášku na obličej, krk i hruď. Nespěchal..... proč taky. No pak mu něco zišlo na um.
,,Hele Sasuke, doufam, žes nezapoměl zamknout."
,,Neboj se. Je zamknutý. Dokonce na dva rázy." ubezpečil jej a pousmál se.
,,Dobrej chlapec," jemně ho políbil na rty ,,zasloužíš si odměnu." řekl a zadíval se na jeho stopořený penis, který se jasne rýsoval cez černý trenírky. Usmál se a už mu i stahoval trenky, což bylo taky to jediný co na sobě měl. Stáhl mu je avšak jenom po stehná. To prozatím stačilo. Pousmál se a vzal jeho úd do ruky. Jemně jej třel. Tiché vzdechy malého brášky jej rajcovali, i když, nechtěl spěchat. Tolikrát o tomhle přemýšlel, tolikrát o tom snil, a proto to teďko nechtěl uspěchat. Chtěl si jej vychutnat do posledního doušku, pěkne pomalu... Po chvílce zapojil své ústa do akce. Projíždel hlavou nahoru a dolu. Sem-tam si jej vyndal z pusy a poláskal žalud. Ale pak si jej opět strčil spät do pusy. Itachi si dal na čas. Trvalo to hodnou chvíli. Sasuke vzdechal pod náporem staršího Uchihy. Pak cítil, že už to příjde. Zatnul zuby a vyvrcholil. Naneštestí pro Itachiho, šlo toho více spíž do obličeje, než do pusy. Co se dalo spolikal. Jenže toho bylo málo a jemu to nestačilo. Sasukeho sperma mu ztékala dolú až ke krku, kde poté schla. Itachi si však jednoduše poradil. Olízl si oblast úst. Chtěl svího brášku ochutnat pořádne, a tak neměl na vybranou. Poté se usmál a přitisl se svími rty na ty Sasukeho aby také mohl okusit. Po dlouhem polibku se Itachi konečně od nej odlepil. Itachi se vyzlíkl. Když si sundal trenírky, opravdu se mu ulevilo. Začínalo to být těsný a nepohodlný. Sasuke se uvolnil a roztáhl nohy ať Itachi může začít. Ten šáhl do nočního šuplíku a začal se v něm prohrabovat. Uvnitř hrkotali různe věci. Sasuke kapánek znervóznel.
,,Klídek Sasuke," upokojil ho a vytáhl lubrikant ,,i když erotický pomůcky občas použiju, moc si na ně nepotrpím. Mě stačí to co mám tady dolu." dodal s úsměvem. Sasukemu odlahlo, i když... věřil, že bráška by mu neublížil, ale přeci měl trochu strach. Itachi si vytlačil na prsty malé množstvý gélu. Poté je zasunul do Sasukeho zadečku, jeden po druhém. Sasukemu se zadrhl dych. Chvíli trvalo než to predejchal. Itachi se v něm začal pohybovat. Sasukemu zbývalo jen tiše vzdechat. Když už si byl Itachi jist, že je Sas dostatečně připraven, pustil se do toho. Samozrejmě pomalu. Přeci to teď neunáhl a nezkazí. Chytl si ho a pomalu ho začal zasouvat do Sasukeho kousíček po koušíčku. Sasuke zteží vydejchával. Když jej Itachi zasunul nadoraz, hlasite zasičel a zatnul zubu. Itachi chvíli čekal. Nechtěl Sasukemu ubližovat. Sasuke byl jěště chvíli v křeči. Pak když si trochu zvykl, mrkl na Itachiho jako znak, že může začít. Itachi začal jemně a pomalu prirážet. Sasuke se pořád zvíjel bolestí. Ale pokaždý, když chtěl Itachi toho nechat, jej zastavil. Nakonec sa to preci jen vyplatilo. Dočkál se odměny a oné slasti, o které všichni co sex zažili tolik rozprávěli. Bylo to úžasný... dokonce lepší než to lidé popsali, a lepší než si mohl představit. Slast přijela z čista jasna, zasáhla mladého Uchihu jako blesk z nebe. A projela jeho tělem jako vlna elektrickýho proudu. O to víc to bylo lepší když Itachi narazil na prostatu. Sasuke hlasitě vzdechal a sám se prohnul proti Itachimu. Nechtěl aby to skončilo, stejně tak Itachi. Prirážel pořád rychleji a silneji. Zrazu se objevilo známe napětí v rozkroku. Téhdy spomalil aby vrchol alespoň trochu oddálil. No nedalo se mu zabrániť. Když cítil, že už se blíži konec, zrýchlil jen co to šlo. Sasukeho vzdechy zesilneli. A pak to přišlo. Itachi hlasitě vzdechl a vše vystríkl do Sasukeho. Sasuke se udělal hned po Itachim, přičémž vykříkl jeho jméno. Itachi ho vytáhl z brášky a unavene se rozvalil na postel. Rozdejchával se a zíral na Sasukeho, kterej ležel vedle.
,,No sice si týden nesadnu *hehe*, ale i tak děkuji." řekl Sas tiše a usmál se.
,,Cože?" zadivil se Itachi. Nějak to nepobral.
,,Baka, splnils mi sen..." dodal a jemně jej políbil na rty ,,arigatou...." Sasuke se zvedl, oblíkl se a odemkl pokoj.
,,Zatím se měj..." řekl a otevřel dveře.
,,P-....-počkej-" šepl Itachi, jenže to už se za Sasukem zavřeli dveře. Nevědel proč, ale když Sasuke odcházel, jakoby stratil hlas. Proto to taky řekl tak tiše a Sasuke jej neslišel. Ale možná to bylo kvůli tomu, že vlastně ani nevědel co říct. Úplne jej totiž zarazilo když Sas řekl, že mu splnil sen, páč Itachi to cítil stejně.
,,-Taky děkuju....snád se ještě potkáme.-" řekl Itachi do ticha a lehl si.
Sasuke šel dlouhou chodbou. Měl by už odtamtud vystřelit. Jenže pak přejel kolem místnosti blonďáčka, kterému byl omylem doručen místo Itachiho. Chtěl odejít, ale nejak ho nemohl pustit z hlavy. Uslišel hlasi z jakési místnosti. Zdá se, že maj mejdan. Zřejmě se většina lidí zabáva. Nakonec ho zmohla zvědavost. Byl uvnitř! Dokonce už spal. A byl sám...
(Líbilo? Chcete i pokráčko?)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama