Červen 2017

Zimní radovánky

16. června 2017 v 11:07 | DejWeed |  random
Shipp: Jayson x Dave
Writer's note: ako první bych rada řekla, že tenhle yaoi psál můj kámoš. Vím, na kluka trochu divný Nerozhodný ale je to boží Smějící se tak jsem si řekla, že ho musím přidat na blog. Je psaný po česky, btw proč píšu ja po česky? O_o Smějící se no to je fuk, chtěla jsem, že když je yaoi česky, mělo by být i tohle.
A ješte k týhle rubrice. Random. Zde se budou nachádzet povídky typu Random x Random (čítatel si může sám zvolit shipp) dále to budou shippy kde bude čítatel jednou z postáv a taky to budou vymyšlený páry, jako je i tenhle yaoi.
Přeju příjemné čtení Usmívající se (snáď jste si skrz mou češtinu nevyrvali vlasy S vyplazeným jazykem)

Otevřel jsem dveře a školní tašku odložil v kuchyni při stůl. Vešel jsem do koupelny kde jsem si pověsil svou bundu od sněhu. Byl už prosinec a venku to také bylo i vidět. Všude sníh , který byl až místy metr a půl vysoký.
,,Za chvíli vánoce..." pomyslel jsem si, když jsem vycházel ze sprchy. I když je zima, musel jsem si dát ledovou sprchu na probuzení. Přešel jsem do kuchyně a z ledničky jsem vytáhl oběd, který jsem si připravil den předem, a ohřál jsem ho v mikrovlnce. Sedl jsem si za stůl a začal jíst. Kvůli škole jsem se musel odstěhoval od rodičů, od ty doby moc nemluvím a ani nechodím ven. Je tady ticho a moje nálada je pod psa. Poslední ročník mi dává zabrat a nemám čas bavit se. Kde jsou ty časy když jsem s Jaysonem, nejlepším kámošem ze základky, a s ještě pár přáteli chodil ven...
,,Kdyby jsme se jenom nerozhodli jít každý na jinou střední školu." povzdechl jsem si. Naposledy jsem Jaysona viděl před 3 měsíci. Jelikož on už pracuje a bydlí na druhým konci města, tak nemá moc čas na chození ven a já se musím pořád učit.
Talíř jsem umyl a schoval do skřínky. Vešel jsem do svého pokoje, lehl si na postel tváři k oknu. Sledoval jsem vločky. Bylo mi smutno, jsem v celým bytě sám, krom Skye, mé kočky. Nakonec jsem si zapnul rádio, aby tady nebylo až takový ticho, sedl jsem si za stůl a začal se učit. I když je pátek, nejlepší bude když se budu učit každý den. O pár minut mi začal zvonit mobil. Ani jsem nepřečetl jméno volajícího a zvedl jsem se slovy:,,Ano." Z mobilu se ozval známý hlas.
,,Nazdar Dave, jsem právě na ty straně města kde bydlíš. Co kdybychom vyběhli ven? Alespoň na chvíli."
,,JayJay? Jo jasně, kde se střetneme?"
,,Zrovna jsem před tvým vchodem do domu." Po tomhle se mi rozbušilo srdce. On vážně dorazil Jay?
,,Hned jsem u tebe." Položil jsem, hned si na sebe prohodil mikinu a vyběhl ven. Při bráně postávala vyšší postava v modrý bundě, Jayson, a já se za ním rozeběhl. Hned jak jsem otevřel bránu, hodil jsem se na něho. Téměř jsem ho shodil na zem.
,,Aaagh, Dave! Ty blbče, co děláš? Hehe" Zasmál se, když jsem z něho zlezl.
,,Promiň, nechal jsem se unést." Zrudnul jsem a nebylo to od zimy. Při Jaysonovi jsem se vždy cítil tak nějak zvláštně. Vždy jsem na něm musel oči nechat. Byl o trochu vyšší ode mne, delší hnědý vlasy svázané do vysokého culíku a měl nejhezčí modrý oči jaké jsem kdy viděl.
,,Jay, pojď dovnitř. Snad nebudeme v takový zimě a bouři venku." Navrhl jsem když jsem si k tělu víc přitáhl svou mikinu.
,,Dobře.. i tak vidím, že ti je zima. Jak tě mohlo napadnout vzít si jenom mikinu?" Znova se zasmál. Vybrali jsme se, ve sněhu vyšlapaným chodníčkem, ke vchodu mého domu. Otevřel jsem a pustil Jaya prvního.
,,U mě jsi už pár krát byl. Zavěs si bundu do koupelny."
,,Jasně." Sedl jsem si do obývacího pokoje na sedačku. Když se vyšel z koupelny sedl si vedle mne.
,,Dáš si něco? Kávu nebo čaj?" Zeptal jsem se ho ze slušnosti. Je to přeci můj host, musím mu něco nabídnout.
,,V tyhle zimě bodne čaj-"
,,S rumem, že jo?" přerušil jsem ho uprostřed věty.
,,Ptáš se jako kdyby jsi mě neznal." ušklebil se na mne. Kuchyň mám spojenou s obývakem a tak jsme mohli kecat mezitím co jsem čekal dokud sevře voda.
,,Dave, tak co? Jak jde škola?"
,,Nah.. už se těším když odmaturuji. Mám teď toho hodně, nemám si kdy oddechnout. Pořád sedím při knihách."
,,To je to až tak hrozný?"
,,Jo, je. Někdy přemýšlím, proč jsem nešel na školu s tebou." Voda sevřela, zalil jsem čaj a přidal i rum. Skleničky dal na stůl a já se posadil vedle Jaysona.
,, Awww, roztomilý...- Děkuju." zasmál se. Někdy ty jeho fórky nenávidím, ale zvykl jsem si, že si dost často dělá srandu. Prostě Jayson. Aby to nebylo pitomý, pousmál jsem se.
,,Heh, tak tak. 5 let dělat ze sebe šaška a přitom být sám... A ty co? Jak ti to jde?"
,,Čeká mě povýšení, takže si tipni."
,,Gratuluji Jayi." Usmál jsem se na něj. No hned mě úsměv prošel a uhnul jsem zrakem na zem. Jay už má vysněnou práci, dokonalou přítelkyni, bydlí v perfektním domě.. a já? I když mám vlastní bydlení, rodiče jsou ve druhým městě, celé dny sedím při knihách, nemám žádný vize na práci, jelikož jsem stydlivý a bojím se oslovit každou živou duši nemám ani přítelkyni.
,,Dave? Jsi v pořádku? Co se děje?"
,,Co?- Jo, jo, jsem v pořádku. Nic- nic se neděje." rychle jsem si odpil čaje.
,,Nelži mi, vidím, že ti je smutno."
,,Není to nic takového co by ti mělo dělat starosti." Na silu jsem se pousmál. ,,Celé dny se jenom učím.. už mi to leze krkem."
,,Vím, že maturita a učení na ní je důležité, ale musíš myslet i na své zdraví. To, že jsi pořád při knihách ti moc nepomůže když budeš unavený." Chytl mě za rameno. V ten moment se mi jako by zastavil čas. Díval se na mne jeho tmavě modrýma očima. Díval se mi přímo do těch mích očí. Dech se mi zatajil. Nevím co to je, ale nechci aby to přestalo. Vždy jsem se při Jaysonovi cítil zvláštně, ale teď je to víc, o mnohem víc, intenzivnější.
,,Měl by si oddechnout. Takhle můžeš i onemocnět. Měl by si se odreagovat." V tom mě chytl rukou za zátylek a a přiblížil se mi víc k tváři. Cítil jsem na tváři jeho teplej dech. Opřel si své čelo o to mé a pořád se mi díval do očí. Bylo mi to nepříjemný, no zároveň jsem nechtěl aby to někdy skončilo. Moje mysl byla omámená a v břichu jsem cítil motýlky. Nakonec se svými rty dotekl těch mích a ve mne vybuchla bomba pocitů. Můj srdečný tep se zvýšil na maximum a já nevěděl jak mám zareagovat. Jemně mě kousl do spodního rtu. Zamrazilo mě. Nikdy bych od Jaysona nečekal, že udělá něco takového. Odtáhl a postavil se. Nechápavě jsem se na něho podíval, on se na mne usmál a zvedl mě. Namířil si to do mé ložnice. Sedl si na kraj postele a mě si usadil na nohy. Rukou mě pohladí po tváři a znova mě políbil. Jeho rty byly neskutečně měkké, hebké, teplé a hlavně sladké. Vůbec jsem se polibkům nebránil. Spíš naopak. Víc jsem se k němu přitiskl, no nezmohl jsem se na víc než na to mu obmotat ruky kolem krku. Jak jsem se víc natiskl na něho, určité partie se o sebe otřeli. Zaslechl jsem jak se zasmál. Rukou mi zajel pod tričko a hladil bříško. Jeho ruce byly jemné a ledové, ale když se mě dotýkal, cítil jsem z nich nepopsatelné teplo. Jazykem se mi předral přes zoubky a já byl jako pod vlivem drogy. Jednou rukou mě tlačil od sebe zatím co mě druhou přitahoval. Byl jsem jako v pasti a přišlo mi to vzrušující. Jeho jazyk kroužil okolo toho mého a já tak mohl cítit jeho sladkou chuť. Někdy se odtáhl a zakousne do spodní rtů. Hodně mě to rajcovalo. Po chvíli mi svlékne tričko a prohrábnul se mi prsty ve vlasech. V břiše ucítím rytmické výbuchy, jež mě rozpohybují vstříc jeho sladkým rtům. Jemně jsem jej začal líbat a on mi polibky oplácí. Jsem trochu na něj rychlý, ale snaží se mi vyrovnat, někdy až přehnat. Ne, to se mu nepovede. Nenechám ho nad sebou vyhrát. Naše jazyky kolem sebe krouží, bojují mezi sebou, snaží se jeden druhého obelstít a tím zvítězit a získat sladkou výhru. Nakonec se ode mne naposled odtrhne a přehlídne se mě. Od mích úst se přesunul ke krku, kde mi laskal kůži. Vzdechy se mi samy draly z úst. Ruce mi sklouzli na Jayové záda. Nejistými pohyby začnu jezdit brunetovi po páteři nahoru a dolů, a znova. Zrychlí se mi dech když polibky nasměřuje na klíční kosti. Po několika jemných zakousnutí mě povalí na postel na záda. V tom trochu znervózním.. Přeci jen je to můj nejlepší kámoš od dětství. Potáhnu si blíž k sobě své tričko. Jayson mi okamžitě chytne ruku a podívá se na mne.
,,Nech tě to ani nenapadne. Pokud tě to upokojí.. jsem taktéž nervózni." Znova se na mne podíval tím pohledem, při kterém se mi zatajoval dech. Jeho modrý oči a štěněcí pohled. Upustil jsem tričko a ruce dal za hlavu. Jay se vrátil ke klíčním kostem. Postupně se přepracoval až k bradavkám. Kolem jedné kroužil jazykem a druhou držel mezi prsty. Rozkoší jsem téměř explodoval. Po minutě se mi zakousl do boku. Lechtalo to a zároveň to bylo příjemný. Rukou mi přejel po břichu přičemž se přesunul o dost níž. Pravou rukou vsunul pode mne a levou zajel zezadu do kalhot, kde mě chytl za zadek. Zakousl se mi do kalhot, které následně stáhl do polovice stehen. To jistý udělal i s trenkami, čímž mi vypustil mého ptáčka, který už prosil o vypuštěný. Nakonec mě svlékl úplně a já zůstal před ním úplně nahý. Cítil jsem se trapně, pač já byl nahý a on pořád oblečený. V tom si začal odepínat gombíky na své košili. Jayson chodí posilovat a bylo to vidět. Když už i košile ležela na zemi vedle mého trika, naskytl se mi pohled na jeho vypracovanou postavu. V ten moment jsem dostal neskutečnou chuť prozkoumat každý centimetr jeho dokonalého těla. Ale hned jak jsem se po něm natáhl, hodil mě zpátky na postel. Naklonil se nade mne a věnoval mi krátký a letmý polibek na rty. Pak podešel k mému rozkroku. Chytl mi ho u kořenu a přejel jazykem po celý délce. Jemně mě zatřáslo. Asi uprostřed délky se zakousl a jazykem přecházel nahoru a dolů, pak přejel k žaludu. Trochu jej polaskal, následně strčil do pusy. Následně se znova odstrčí a postaví se vedle postele. Přes jeho kalhoty se jasně rýsoval jeho ztopořené přirození. Odepnul si opasek a já ho nedočkavě sledoval. Svlékl si kalhoty a hned na to i trenky. Konečně se mi naskytl pohled na Jayovo nahý a hlavně bezchybný tělo. Obkročmo si na mě sedl a znova se začal věnovat polibkům. Jeho jazyk prozkoumával mé ústa přičemž se začal třít o můj rozkrok tím svým. Ruky jsem mu položil na jeho záda a zarýval do jeho zad nehty. V tom se odtrhl.
,,Jemněj! Jak to budu vysvětlovat přítelkyni?" Pousmál se a podíval se dolů. Zlezl ze mne a vrátil se k mému rozkroku. Tentokrát si ho zasunul víc do pusy. Byl jsem jako v sedmém nebi. Hlavou pohyboval nahoru dolů a používal jazyk. Sliny tekly až na deku pod námi. Rukou jsem si překryl pusu, avšak moje vzdechy bylo pořád slyšet. Najednou se ve mne ocitl jeden jeho prst. Zanedlouho byly prsty už dva. Pod takovým návalem jsem si kousal spodní ret. V rozkroku jsem cítil tlak a já věděl, že už to na mne jde. Jaysona jsem chytl za čelist aby se na mne podíval. Byl jsem tak napjatý, že jsem byl v polosedu. Usmál jsem se na něj, pak zaklonil hlavu a zavřel oči. Moje vzdechy přidaly na intenzitě, už měl ve mne své tři prsty, nepřestával s nimi pohybovat až jsem se konečně udělal. Vše skončilo v jeho puse. Bylo toho hodně, něco mu i vyteklo z koutku úst. Narovnal se, prsty ze mne vytáhl a bílou tekutinu vyplul na svou dlaň. Natřel si to na svůj penis, který začal pomalu do mne zasouvat. Zatnul jsem zuby. Byl však velice něžný a nešel na to rychle. No pořád to hodně bolelo. Rukou mě hladil, no hned jsem mu ji chytl a svíral v ruce, dobře, že jsem mu ji nezlomil. Druhou rukou jsem v pěsti svíral deku, jež jsem ji křečovitě tahal k sobě.
,,V pohodě?" zeptá se mne, no vzdechnutí neudrží.
,,Hmm… au.." snažím se udržet slzy a zároveň se usměji. I když na silu.
,,Mám přestat?"
,,NE!" vyštěknu, no jeho ruku silně stisknu. V tom mi hluboce pohlédne do očí. Já se na něj víc usměji, chytnu ho za zadek a tlačím k sobě. Dostává se do mne hlouběji a když se prohnu v zádech, dostane se do mne téměř celý. Z očí mi už stékají slzy. Jay mi je setře.
,,Vážné jsi v pořádku?"
,,J-jo.. a-ach." ujistím ho. Bolí to, no když začne pomalu přirážet, bolest ustupuje a nahrazuje ji slast. Nakloní se nade mne a věnuje se mému krku. Přechází mě zimnice když slyším jeho vzdechy, jež směrují rovnou do mého ucha. Jednou rukou ho držím kolem krku a druhou mu jezdím po zádech. Cítím každý jeden pohyb a hlavně cítím to jak moc hluboko je ve mne. Zkouší se ve mne trochu pohybovat, pokaždé to jde o špetku lépe. Pomalu se dostávám do bodu, kde už začínám být v klidu a uvolněný. Teď jsou už pohyby pravidelné. Dříve pomalé, bolestivé syčení se změnilo na slastné tiché vzdechy. Oba sténáme stejně a kdykoliv se pokusí zrychlil, hluboce zalapu po dechu a jsem o trochu hlasitější. Bolest kompletně nahradila slast a já mu své nehty zarývám do zad a škrábu jej po celé jejich ploše. Pro tentokrát to už neřeší a vypadá, že se mu to líbí stejně jako mě. Narovná se a mé prsty si strká do pusy. Jemně kouše a saje. Začíná přirážet rychleji a tvrději. Sem tam vyheknu jeho jméno a on mi to oplácí neovladatelnými vzdechy a sténáním. Najednou trefí ve mne určitý bod a já vykřiknu. Jay se na mne překvapeně podívá a skouší ten bod trefit znova a znova co mě přivádí do šílenství.
Vloží pode mne ruce a posadí si mne na sebe. Obejme mě tak moc jak mu to jenom jde. Zakousne se mi do krku. Vím, že bych měl také něco udělat, ale nezmůžu se na víc než na hlasité vzdechy a výkřiky Jayhovho jména. Rozkrokem se otírám o jeho bříško, co mě nutí mu rozpustit vlasy a potahat jej za ně. Tím jsem ho odtrhl od mého krku a když se na mne nechápavě podívá, přitisknu si ho k svým rtům. Netrvá dlouho a pocítím, že se za chvíli udělám.
,,Už… už..." kňučel jsem, no v tom mě znova hodil na záda. Chyběli vteřiny…
Chytí mě pod krkem a přitlačí do matrace. Jsem v naprostým rauši. Jayové vzdechy a přírazy zesílí. Rukou mi zabloudí k mému vzrušení, jež mi začne v dlani třít. Jsem úplně mimo. Pokud takhle vypadá nebe, chci tady zůstat napořád. Chci to cítit napořád… Prohnu se v zádech a na svém těle ucítím teplé, mléčně bíle, téměř průhledné kapičky mého spermatu. Po necelé minutě následuje po mne Jay. Hlasitě vykřikne a já ucítím jak to vše do mne stříká. Cítím jak se mi vnitro naplňuje horkostí. Jay stěží dýchá. Pomalu ho ze mne vytáhne a svalí se vedle mne. Oběma tluče srdce jako o závod a sotva dýcháme. Po chvíli se nám tep a dech uklidní. Je ležím na zádech, sleduji strop a zpětně si přehrávám co se právě událo. Nastálo ticho.. takové nechutné ticho. Chci ho něčím přerušit, no nic mě nenapadá. A ani nemusí, Jay mě předběhne.
,,V pohodě?" Bože, to co ho napadlo? Jayi? Ale pravdu říci, já bych nevymyslel o nic lepší větu.
,,J-jo * hehe *.. Ty?" zasměji se. V tom se nade mne nakloní, podívá se na mne těma nádhernýma modrýma očima a dá mi polibek na nos.
,,Když jsi ty v pohodě, jsem i já." Usměje se a znova lehne vedle mne. Co teď? Právě jsem "to" dělal se svým nejlepším kámošem.. co mám dělat? Vstát a jít se umýt? Přijde mi to trapny- Jo Dave? Trapnější než to, že jsi měl právě sex se svým kámošem od dětství? Mám ho obejmout, nebo? Co nebude divný? V tom si všimnu, že se Jay posadí a začne se oblékat. No hned jak vstane, znova spadne na postel.
,,Dave? Mohl bych tady přespat? * hehe * V takovým stavu v jakým jsem, domů nedojdu." Já se pousměji.
,,Jo jasně, můžeš..."
Hlavou se mi honili pořád myšlenky jistého typu.. Proč se při Jayovi vždy cítím tak divně? Tak příjemně? A hlavně teď když jsme se vyspali.. je to tím, že ho… miluji? A zopakuje se tohle ještě

někdy?

The End Smějící se bohužel pic vám nemohu přiložit, páč je to vymyšlenej shipp

Sasunaru - Dospievanie #2

2. června 2017 v 12:39 | monn♥ |  anime
Shipp: Sasuke x Naruto
Writer's note: je tu druhá časť na želanie Candy. Toto je pre teba :3 Keď bol aj Deň detí. Tak to máš oneskorený dárek. Smějící se Včera som to už nestíhala, lebo som písala 2 poviedky. Príjemné čítanie Mrkající

Už sa pomaly schylovalo ku koncu vyučovania. S každou sekundou začínal byť bloňďáčik nervóznejší a nervóznejší.
*Zvonenie* Naruto sa tak zamyslel, že takmer vyletel z kože keď zrazu začul hlasný signál, naznačujúci koniec vyučovania. Všetci vôkol si vydýchli a na ich tvárach sa objavili spokojné úsmevy. Už to mali za sebou. Ale pre Naruta ešte len všetko začne. Celý deň nemohol z hlavy dostať rannú neprijemnú skúsenosť. Taký šok ešte nezažil. A desivejší bol aj fakt, že sa mu to čiastočne páčilo.
Spolužiaci sa rozutekali a do minúty ich nebolo. Veď piatok.. Každý chce byť rýchlo doma. Naruto ostal sedieť na stoličke ako prilepený (pamätáš Candy? Cítim sa prilepená).
,,Čo ty nikam nejdeš? Myslel som, že zdrhneš ako prvý." postavil sa Sasuke pred jeho lavicu a dal jednu ruku v bok. Naruto len zdesene, pozeral a ani len hláska z neho nevypadla.
,,*Heh* No nevadí.. Aspoň som ťa nemusel nahánať. I keď honička by mohla byť celkom vzrušujúca, dnes som nejaký lenivý." dodal a mierne sa usmial ako najväčšie neviniatko, ale všetci dobre vieme čo mal v pláne ďalej.
,,Hm? Čo sa stalo? Zjedol si si jazyk?" zasmial sa. Naruto stále neprehovoril. Sasuke sa začal obzerať po triede.
,,Ale tu nechali bordel.. Nechcel by som tu upratovať po nich." povedal a zrak uprel na Naruta. ,,Mali by sme ísť. Nechcem aby drahá pani upratovačka videla niečo čo vidieť nemá." vyškeril sa a už aj jeho ruka vyštartovala po Narutovi, že si ho odvedie preč. Vtedy akoby do Naruta oderilo a on sa rozbehol z triedy. Sasuke sa pousmial. *Tak predsa honička? Čo už..* rozbehol sa za ním. Naruto bežal širokou chodbou prvého poschodia. No pri schodoch zastal.
,,Do riti." chodba na prízemí bola preplnená deckami. Tade nemá šancu sa prepchať. Sasuke už bol na dohľad a šprintom si to smeroval k Narutovi. Ten v okamihu vyštartoval a najbližšie zahol do chodby kde sa choval na wc. Sasuke sa potešil. Presne tam chcel ísť, pretože na tieto wc skoro nik nechodil. Vošiel dnu, kde sa Naruto už krčil v rohu na konci. Vedel, že urobil blbosť keď tam zahol, tak schovávať sa bolo márne. Sasuke sa usmial a bez slova podišiel k chlapcovi. Dal sa na kolena.
,,Mám ťa." naklonil sa k jeho tvári a rukami sa zaprel o stenu. Venoval mu dlhý bozk. Chcel ho odsrčiť a utiecť čo najďalej. Ale hneď si to rozmyslel keď Sasukeho ruka zablúdila do jeho nohavíc. S ťažkosťou vzdychol keď mu prešiel po jeho úde. I keď si to nechcel priznať, páčilo sa mu to, čo aj naznačovala hrča v rozkroku. Sasuke si kľakol pred Naruta, v zuboch stisol zips a šikovne rozopol nohavice. Trochu ich stiahol a vyslobodil jeho vzrušené prirodzenie. Naruto zčervenal. Sasuke si ho jemne uchopil pri koreni a začal po ňou jemne prechádzať jazykom. Naruto ticho zdychal. Vzal si ho do úst a postupne začal zasúvať hlbšie a hlbšie. Hlavou začal hýbať dopredu a dozadu, prstami hladil okolité miesta a občas jemne kusal. Narutove vzdychy začali pomaly ale isto silnieť. Po chvíli skríkol rozkošou a Sasukeho ústa zaplavila biela tekutina, ktorú bez problémov prehĺtol. Vstal a začínal si rozopínať nohavice. Naruto len ticho stal a prizeral sa. Cítil sa trochu trápne a nepríjemne. Ale chcel to. Sasuke si ho otočil chrbtom a bez prípravy začal pomaly zasúvať. Naruto sa chvíľu zvíjal ale už to nebolo tak zle. Chvíľu počkal kým začal prirážať do jeho drobného telíčka. Narutovi sa podarilo uvolniť a oddal sa Sasukemu. Hlasno vdychali a vykrikovali vzrušením. Sasuke raz zrýchlil, potom zas spomalil. Po chvíli už cítil, že to príde.
*Tentokrát to už bude...* zaťal zuby a dosiahol vrcholu. Všetko vystriekol do Naruta. Ten naposleny vykríkol slasťou a ticho vyslovil ,,Sasuke..." Sasuke mierne zčervenal a opatrne ho z neho vytiahol. Rychlo sa obliekli a bez reči opustili škole. Nebolo treba nič vrarieť, pretože obaja cítili to isté a dobre to vedeli. Že sa vzájomne už dlho milovali. Len si to neuvedomovali. Až doteraz.
The End :3
Trochu moc presladené ale nevedela som ako inak to ukončiť

Happy birthday Usagi-san

1. června 2017 v 23:01 | monn♥ |  anime
Shipp: Usagi x Misaki (Junjou Romantica)
Writer's note: taak kedže dnes máme deň detí Smějící se ja rozhodne oslavujem i keď som už 17 ročná kobyla XD, rozhodla som sa napísať nejakú krátku poviedočku :3 je to z anime Junjou Romantica a taktiež sa jedná o yaoi anime, ako aj Love Stage. Tiež doporučujem Mrkajícízaujímavý, romantický a aj zábavný príbeh. Má 3 série po 12 častí (+ ova 2x myslím) a momentálne netrpezlivo čakám na 4 Smějící se do textu vložím aj pár zátvoriek s vysvetlívkami pre tých čo náhodou anime nepoznjú. Príjemné čítanie Usmívající se

Pomaly otvoril dvere luxusného bytu. Svoju školskú aktovku položil pri stenu na chodbe.
,,Usagi-saaan! Som doma." zvolal.
*Možno ešte spí.. Včera zas písal až do noci.* mykol plecami, keď sa nik neozval. Aj keby bol doma a spal nepôjde ho skontrolovať. A budiť ho už vôbec nie. Už pár krát to urobil a moc dobre to nedopadlo. Pri tejto vzpomienke ho mierne ztráslo. No nieriešil to dlho. Musel ešte pripraviť večeru. Vyzul sa a vošiel do priestrannej miestnosti, ktorá bola obývačka spojená s kuchyňom. Porozhliadol sa.
,,*Huh* Darčeky?" začudoval sa, keď zbadal všade vôkol seba veľké krabice zdobené stuhami, položené na zemi. Stôl zas zdobili vázy s prenádherne farebnými kyticami.
*Hm? Niečo mi uniklo?* pristúpil k jednej z krabíc a zrak uprel na lístoček pripojenom na stuhe. Pre koho to je?
,,Usami Akihiko...HUH?! Ja som zabudol! Usagi má dnes narodeniny! Nie nie nie..." začal nervózne pobehovať hore dole miestnosťou.
*Čo teraz? Mám mu isť niečo kúpiť? Ale ešte som nemal výplatu! Tak čo? Večera? Nie, to nestačí, musím mu niečo dať.* zastal na mieste a sklonil zrak.
,,Zase som zabudol... On na moje narodeniny nikdy nezabúda." povedal smutne do ticha. Zrazu si kútikom oka všimol papier, ktorý ležal na stole.
,,Na chvíľu som si požičial Akihika (*Akihiko Usami = Usagi Mrkající) Snáď sa nebudeš hnevať čiperka. -Isaka-"
*Isaka? Tak potom šiel Usagi asi na nejakú párty. Hm... Nikdy to nemal rád.. Isto sa vráti domov v hroznej nálade.* papier odložil bokom. Poobzeral sa ešte po darčekoch. Kto každý mu vlastne poslal darček? Prezeral jeden po druhom. Našiel medzi nimi aj darček od svojho brata a aj od Aikawi. Dokonca aj jedna kytica bola od Usagiho brata, ale to isto zas poslala jeho sekretárka ako pozornosť. Oni dvaja sa totiž moc v láske nemali. Nakoniec narazil aj na darček od Isaki. Okrem lístočku bol pod stuhou tesne pri mašli zastrčený aj menší odkaz.
,,Tu máš niečo pre tvojho zajačika. Snáď si s tým užijete veľa zábavi."
*Prosim?* vedel že by nemal ale predsa len otvoril darček. Takmer mu oči vyleteli z jamok, keď odrazu v ruke zvieral erotický kostím s motívom zajačika.
,,Isaka-san! Čo to má znamenať!" hlas sa mu zachvel zlosťou.
*Hm.. Prečo?... Isaka, prečo?* kostím si začal pozorne prezerať a ohmatávať.
*Myslím, že medvedí motív by sa mu viac páčil. Vyzeral by som ako Suzuki-san (*Usagiho plyšový medvedík).* jemne sa začali jeho líčka sfarbovať do červena.
*Huh?! Čo to...? Na čo to zas myslím? Je jedno aký je to kostím. Aj keby to bolo neviem čo.. Toto na seba nedám! Nikdy!* pomyslel si a v tú ráno kostým šmaril o pohovku.
*Tak nič pripravím večeru, zablahoželám mu a neskôr mu niečo kúpim.* rozhodol sa a smeroval si to ku kuchynskej linke. No stále ho to pohľadom lákalo ku kostýmu na gauči.
*Hm... Nie nie.. Len večera..* začervenal sa ešte viac a otočil chrbtom k pohovke. No hneď na to sa zvrtol na nohe a kostým si opäť vzal do ruky.
"Ale.. Možno len skúsim." povedal si pre seba a začal sa vyzliekať. Po dlhom zápase s obliekaním, bol úzky kostým už na svojom mieste. Už len nasadiť čelenku s uškami. Čelenku zovrel v ruke. Prešiel na chodbu kde sa nachádzalo veľké zrkadlo. Zahladel sa doň a nasadil si uška. Červenal sa ako rajčina.
*No pekne.. To teda vyzerá... Ale vlastne to ani nie je tak zle..* skonštatoval keď sa pozrel ešte raz.
**Hehe* vlastne mi to celkom pristane. Vyzerám dobre Úžasný* popýšil sa a začal sa krútiť a prezrať v zrkadle. Najviac ho zaujal zajačí chvostíček. Ta malá huňatá gulôčka bielej farby mu proste nedala pokoja. Bola mäkká a jemná, stále sa s ňou musel hrať. Potom sa zas obdivoval v zrkadle a ani sa nenazdal a už aj sa dvere otvárali.
,,Ahoj, som do-" vošiel dnu Usagi. Ešte len prišiel a ono ho už čaká takéto prekvapenie.
,,Ááá! Usagi-sááán!!"
Taaak to by sme mali prvú časť Mrkající v prípade záujmu napíšem aj pokračko, už aj s yaoi-íkom Smějící se a veď ja to tak či tak dopíšem XD len dnes už nebol čas lebo som dopisovala aj tu ytberskú s Peťanom a STNom S vyplazeným jazykem

Pod vplyvom alkoholu

1. června 2017 v 21:11 | monn♥ |  youtube
Shipp: Peťan x STN (čítaj Sten)
Writer's note: Opäť prosím fanúšikov Peťana a STN aby ma nepreklínali. Aj ja som Peťanova fanúšička. Mrkající Btw bude tu veľa nadávok. Obvykle sa snažím nadávky vynechať, ale alkohol a neslušne slová proste k Peťkovi a STNovi patria. Aj ich slovník je dosť slangoví a jedinečný tak ho použijem. Snáď mi to prepáčite. Smějící se A ešte taká maličkosť. Peťan a STN sú český ytberi, takže to čo hovoria bude v češtine. Tak sa ospravedlňujem, ak tam budú chyby. Prajem príjemné čítanie.
Dej: Chlapci sa nám na streame trošku napijú a roztočia to jak sa na yaoi patrí :3

,,Naléééj *hehe*." štuchol STNa a ukazoval na prázdnu sklenku.
,,Hele kámo, ale brzdi trocha. Točíme stream vole." Upozornil ho STN zatiaľ čo mu dolial pohárik vodky.
,,Ale nemel furt a dolej vodex, ty kurvo." povedal podnapite a len čo mal naliate už aj to do seba hodil.
,,Ty vole. Jenom to do tebe padá *haha*." zasmial sa a tiež sa napil.
,,Kurva! Další donate, seru na to!" zodvihol sa zo stoličky a odišiel sa schovať za záves, ktorý bol miesto dverí v jeho novom štúdiu.
Čítanie popisu pri donate: ,,Nazdar hoši, Peťane sleduji tě už hodně dlouho, miluji tvoji tvorbu a videa se STN jsou nejlepší. Tak na zdraví." dočítal a zobral poháre. ,,Takže děkujeme Monče, která nám poslala donate 200 korúnek. Ááá my to jdem zapít." vyškeril sa. Peťan vyšiel zo svojho úkrytu a skleslo si sadol.
,,Proč? Proč? Dělá vám to dobře? Vidět mě takhle vožralého."
,,Tady." ponúkol mu STN pohárik.
,,Ty vole... Proč to kurva děláme?!"
,,Na zdraví Peťane." povedal a štrngli si. STN do seba šupol ďalší pohár tvrdého alkoholu.
,,Ty vole! Peťko však mi už vypili 1 láhev." chytil ho za rameno a zatriasol prázdnou fľaškou pred kamerou.
,,A ja kokot, koupil ještě jednu..." povedal a STN zatiaľ vyhodil prázdnu fľašu a rovno otvoril ďalšiu, keďže prišiel aj ďalší donate.
,,Ja seru na to Peťane. Vždyť tohle je už- Jsme tu jenom půl hodiny a my už vychlastali jednu láhev."
,,Jo serem na to. Tak se mějte, čusák!" zakričal do kameri.
,,Čaute." usmial sa STN a prerušil live stream.
...
,,Volééé! Ja su nalitej jak hajzl." posťažoval sa Peťan a vyvalil sa na pohovku.
,,Jo, fúúú... ja také... Co těď? Co těď Peťko?" vyškeril sa a vyšvihol sa nad Peťana na gauč.
,,A co bys chtěl jako dělat? Helé, jsi teplej, nebo co?" opýtal sa keď sa STN spustil na neho. ,,Zlez ze mě ty šuline, jsi těžkej jak kurva." odstrčil ho aby sa mohol zodvihnúť.
,,Fúú,mě se navaluje." Peťan si položil ruku na svoju hruď.
,,Ne, že zbluješ gauč."
,,Ah, ne ne, je to dobrý." povedal a sadol si na kraj. STN si ľahol a hlavu si položil na Peťanove nohy.
,,Sakra neválej se po mě, ty buzno!"
,,Klídek Petře, dýchej." povedal provokatívne a potiahol si z elektronickej cigarety. Dym vydýchol Peťanovi do tváre.
,,Zase huliš tu kokotinu, ty zmrde? Ti to vyhodím von oknem."
,,Ále Petře *hehe*."
,,A dost!" zdvihol sa a následne STNa zaľahol. ,,Dej sem tu píčovinu!" zakričal a vytrhol mu e-cigaretu z ruky.
,,Ale Petříku ♥ co se čertíš?" podpichol ho a pleskol cez zadok.
,,Tak jo, ty homošskej zmrde. Pak téééhdy bude po tvém." povedal ožrato a začal sa svojim rozkrokom otierať o STNov. STN sa len usmial a užíval si to. Bol tak naliaty, že si ani neuvedomoval čo sa deje. Peťan mu zašiel rukami pod triko a začal ho obchytkávať na hrudi a brušku :3 Jemne ho škrabkal. Tričko mu vyzliekol. Zatočil s ním a potom ho odhodil. Aj on sám takmer odletel.
,,Vole! Teď jsem se dobře zatočil."
,,Co Petříku. Pozor na to, nechci aby ses poblul."
,, Neboooj. Jsem v pořádku. Já.. to zvládnu. Ja su expert na to." po krátkej chvíli nezmyselného ožraneckého blábotania, ktoré nedávalo sebemenší zmysel, sa Peťan opäť vrátil k úchylnostiam. Začal jazykom prechádzať po STNovom nahom brušku ( ja to slovo milujem RozpačitýSmějící se). Rukami ho chytil za pás aby sa toľko nevrtel. Presunul sa vyššie a začal láskať jeho krk. Lízal ho a hrýzol. Po chvíľke sa na STNovom krku začali objavovať malé modré fliačky. STN ticho vzdychol a nechal sa híčkať Peťanom. Peťan sa rýchlo vyzliekol. Nechal si na sebe len trenky a rychlo sa vrátil k STNovi. Stiahol mu nohavice. Vtáčik sa mu už zdvíhal, ale ešte nebol celkom v pozore.
,,Asi si to přehnal s tím chlastem, ty šuline. Se ti ani postavit nemůže." povedal Peťan a zadíval sa na STNov rozkrok.
,, No ty na tom nejsi o moc líp, ty kurvo." štuchol Peťana jemne do penisu. Peťan sa zasial a obkročmo si na STNa sadol.
,,Tak abychom na tom zapracovali." povedal a začal sa trieť svojim rozkrokom o STNov aby ich vzrušil. STN sa tiež zapojil a taktiež sa začal vrtieť aby trenie zintenzívnel. Po chvíli obšuchovania a vzdychania boli ich vtáčiky v pozore pripravený. Peťko sa usmial a stiahol STNovi trenky. STN ticho vzdychal a dýchal trhane. Peťan si jeho mierne utrpenie užíval, ale nie na dlho. Nemohol si dovoliť ho len jemne dráždiť, pretože sám bol rozdráždený a potreboval si rýchlo pichnúť. Tak si stiahol aj svoje trenky.
,,Sakra. Nevím kde jsem dal lubrikant... Jestli ho vůbec i mám."
,,Ále Petře kašli na to... ani kondómi na kokóty není třeba." Peťan len pokrútil hlavou a rozhodol sa začať. Zaujal polohu. Aj STNovi pomohol nájsť tu správnu a čo možno najpohodlnejšiu. Chytil STNa za stehná a miene mu zodvihol nohy. Nadýchol sa a pomaly začal zasúvať. STN zaťal zuby od bolesti. Ale dalo sa to zvládnuť, keďže bol otupený alkoholom. Peťan slastne vzdychol. STN bol tak úzky. Nie je divu, veď Peťan bol prvý. Chvíľu čakal a potom začal pomaly prirážať. Obaja hlasno vzdychali a ťažko sa nadychovali. Peťan zrýchlil, ale zatiaľ mierne. Vzal STNov penis do ruky a začal ho uspokojovať. STN sa pomaly nemohol ani nadýchnuť.
,,*Hehe* Co pak, co pak?" doberal si ho Peťan ,, Už ti není do smíchu." povedal a pokračoval v uspokojovaní seba aj STNa. Pak zrazu STN ucítil známy tlak v rozkroku. Vzdychy mu intenzívneli. Vykríkol slasťou a urobil sa. Spermiami pokropil svoje aj Peťanove bruško. Peťan ďalej pokračoval. Odhodil svoju čapicu a prehrabol si vlasy. STNa chytil za boky a poriadne zrýchlil. Nakoniec sa aj on urobil a STNovi poriadne premazal anus. Vystúpil z neho a obaja sa odobrali do kúpeľne. Po dlhej teplej sprche si šli ľahnúť.
Ráno...
Peťan sa preberie vedľa polonahého STNa. Všetko si pamätá.
,,STNe." štuchne do neho no nič ,,STNe!"
,,Hm...co je? Neotravuj chcu spát." zabručal a prikryl sa až po uši.
,,Hele STNe...pamatuješ si co se včera stalo?" opýtal sa a odokryl ho.
,,Ne... vůbec." pozrel sa na Peťana ,,Proč?" zadivil sa.
,,Pane Bože! Ježiš Kristus z Nazaretu, proč já nemám okno?!!" (*okno= výpadky pamäte pri opilosti)